Informacyjnie

Jest to blog, gdzie będą pojawiać się krótkie opowiadania mojego autorstwa. Niektóre z nich były dostępne na tumblr, a niektóre były i są na wattpadzie, gdzie nie wszyscy mają dostęp. Mam nadzieję, że jeśli ktoś tu zajrzy znajdzie coś dla siebie i zostanie na dłużej. :)Jeśli macie jakieś pytania zapraszam na swojego tt @Reniferowa_ Nigdy nie gryzę i bardzo chętnie odpowiem na jakiekolwiek pytania :3 Zawsze możecie napisać w komentarzu, jeśli nie macie twittera! Za przepiękny szablon dziękuje @onllly_

~

24.09.2014r zostało zakończone opowiadanie/wielopart Beside you z Ashtonem Irwinem; 5SOS. Ma on 15, krótkich części. Serdecznie zapraszam. 

~

29.10.2014r zostało zakończone opowiadanie/wielopart Ławka. Gdzie głównym bohaterem jest Harry Styles z One Direction. Tylko uprzedzam :) Cieplutko zapraszam! 

~

2 i 9 listopada pojawiły się dwa jednoparty.

~
07.03.2015r zostało zakończone #TrainFF. Trudno mi cokolwiek na temat tego opowiadanka powiedzieć. Naprawdę trudno.

~

23.05. 2015r zakończyła się druga część #TRAINFF mianowicie - #WIELKIWÓZFF :) 

~

29.05.2016r zakończyłam publikować opowiadanie - #90MinutFF z Lukiem Hemmingesm z 5SOS! :)

~

PLANY:  

W najbliższym czasie planuje(tj, 30,05, czyli dzień po skończeniu opowiadanie z Lukiem) rozpocząć nowe krótkie opowiadanie. Mówiłam, że żadnych już nie będzie jednak moja głowa ma 3532 pomysłów na minutę. 
Będzie to coś Kpopowego, zostajemy w klimatach boysbandów jednak zmieniamy kraj. Mam nadzieję, że to was nie zrazi i zostaniecie tutaj razem ze mną! 

~

Cóż szykują się także 3 większe opowiadania, które będą dostępne tutaj jak i również na wattpadzie. Z racji, że z blogspotu korzysta coraz mniej osób, a i ja go trochę zaniedbałam nie ma sensu zakładać czegoś nowego. Jeśli coś będzie miało się ukazać z pewnością będzie to po prostu tutaj! Trzymajcie kciuki, całuje! :) Brak komentarzy:

Prześlij komentarz